Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunisté, Hokej, Manýrismus, Philadelphia Flyers, Žijící, Slovák, Miliardáři, Obchodník, Brno, Orlík, Mluvčí, Boston Bruins, NHL, Ministr, Básníci, Novinář, Závodník, Lord, Sochař, Prezident USA, AIDS, Fotograf, Vojevůdce, Florida Panthers, Nežijící, Ekonom, Herečka, Sebevražda, KSČ, Prezidenti, Náboženství, Francouz, Prezidenti USA, Mim, Diplomat, Voják apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, ženy a dívky, zvířata, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, halloween, květiny, přístroje, mapy, nástroje a přístroje, ptáci, hudba, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, hmyz, rostliny, auta, dopravní prostředky, láska, osobnosti a lidé, nápoje, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: počítače, Státní prapory, internetové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky ke stažení, Webové online testy zdarma, A, Stručný encyklopedický slovník, Fotografie topmodelek, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, kuriozity, Kliparty pro Office

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Bonmoty, moudrosti, přísloví, rčení, motta, aforismy, myšlenky

Citáty slavných, Bonmoty, moudrosti, přísloví, rčení, motta, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o smutku od různých známých osobností.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázky na PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. jsou vhodná pro mobil, monitor, ultrabook, mobilní telefon, phablet, notebook, displej, tablet, obrazovka počítače, smartphone, počítač a pro operační systémy OSX, Lubuntu, Windows XP, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Mac, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: zvířata, velkoměsta a noční život, fantasy, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, free wallpapers, motorky, nature - příroda, květiny, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 1440x2560, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1200x1920, 1280x720, 1920x1200, 1536x2560, 640x480, 1080x1800, 1800x1440, 3200x1800, 1600x900, 854x480, Full HD 1080x1920 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, humor, Open format, odkazy, Adventní magazín, výukové pomůcky, Blahopřání nejen k narození miminka, A, V, weby

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, vlastnosti, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, politici, fikce a fantasy, psychologie, věda, státní správa, záliby, politika, osobnosti, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, školství, historie, poruchy, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, filozofie atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, různé, psychologie, filozofie, latina, zkratky, sport, cestování, nápoje, rostliny, náboženství a křesťanství, věda, počítače, software, jídlo, ekonomie a ekonomika, matematika, technika, nástroje, stavebnictví, literatura, politika, materiály, český jazyk atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Tapety do mobilu - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. jsou vhodná pro PC, mobil, obrazovka počítače, počítač, displej, mobilní telefon, ultrabook, tablet, monitor, phablet, smartphone a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 2000, Windows 7, Windows Me, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, auta, zvířata, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, letadla, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, wallpapery, rostliny, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, noční města, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 768x1024, 640x480, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 1080x1800, 1440x960, 1440x2560, 1280x1024, 1440x900, 1600x2560, 360x640, 412x846, 1920x1200, 1280x960 atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, Nejhranější online hry zdarma, Úspory a spoření, webovky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Tapety do mobilu, Malaysia, URL, zdarma, zajímavosti, pro děti

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, věda, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, národnost, záliby, žurnalisté a novináři, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, zločin a právo, herectví, herci a herečky, politika, profese a zaměstnání, psychologie, podnikání a podnikatelé, umělci, historie, filozofie, fikce a fantasy atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, halloween, zelenina, mapy, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, věda, muži, stavby, symboly, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, rostliny, ovoce, ženy a dívky, zvířata, přístroje, hmyz, hudba, auta, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: pro dospělé, internet, volný čas, Online hry omalovánky, Prapory českých měst, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Jak spořit a vytvářet úspory?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro dívky online, M

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, věda, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, národnost, záliby, žurnalisté a novináři, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, zločin a právo, herectví, herci a herečky, politika, profese a zaměstnání, psychologie, podnikání a podnikatelé, umělci, historie, filozofie, fikce a fantasy atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, země EU, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, firmy a společnosti apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značky, info, Vlajky spojených států amerických, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky k vytištění, zadarmo, webové stránky, tipy, odkaz, Životopisy osobností, č, Fotografie topmodelek, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky a vymalovánky
Linky na partnerské weby
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Odkazy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu zvířátka
Partnerské internetové stránky
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.