Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Klasické, Sportovní, Strategie, Logické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní a podobně.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, obrazy disků, internet a web apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, filozofie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, poruchy, politika, národnost, rodinné vztahy, psychologie, umělci, věda, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, vlastnosti, státní správa, herectví, herci a herečky, osobnosti, lékařství, historie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: zábava, Dopravní značky, Wallpapery na tablet, Vánoční web, Vánoční svícen, Superhry a hry online zdarma, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Full-HD tapety na pozadí PC, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, fikce a fantasy, přezdívky, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, mytologie, sport, křesťanství, záliby, filozofie, národnost, věda, podnikání a podnikatelé, psychologie, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, osobnosti, zločin a právo, poruchy, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Jižní Karolína, Oklahoma, Montana, Texas, Mississippi, Aljaška, Havaj, Washington, Wyoming, Nové Mexiko, Arkansas, Indiana, Západní Virginie, New Hampshire, Kansas, New Jersey, Rhode Island, Maine, Colorado, Connecticut, Maryland, Oregon, Jižní Dakota, Idaho, Vermont atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:internetové stránky, Dopravní značky, pro dospělé, Americké federální vlajky, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Prapory všech zemí světa, webové stránky, zadarmo, Isla Fisher, školství, M, info

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, informace, cestování, volný čas

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: F, humor, Super online flash hry, Obrázky k vytištění a vybarvení, Přehled souborových přípon, F, Biografie známých osobností, Celebrity, herečky, zpěvačky, Full HD pozadí na PC, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, Webové html5 hry zdarma

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Informace, informace, cestování, volný čas

Myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, rčení

Slavné citáty, Myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o smrti, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o smutku od různých známých osobností.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, cestování, tipy, Motokros, motorky, závody, pro děti, Pozadí na plochu PC, F, Omalovánky k vytištění, kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Moudra, rčení, výroky, motta, přísloví, hlášky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudra, rčení, výroky, motta, přísloví, hlášky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, Vánoce a Advent, zvířata, náboženství, halloween, stavby, hmyz, osobnosti a lidé, zelenina, nápoje, květiny, nástroje a přístroje, symboly, věda, jídlo a nápoje, přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, mapy, láska, ženy a dívky, muži, auta atd.

Full HD pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro notebook, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, PC, počítač, ultrabook, smartphone, phablet, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 2000, Mac, Windows XP, Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, noční města, zvířata, 3D a Abstraktní, hudební tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1600, 1440x900, 375x812, 1600x2560, 1920x1440, 1280x800, 1200x1920, 640x480, 2048x1080, 1152x1920, 800x1280, 2160x3840, 1440x960, 1680x1050, 360x720, 2560x2048 atd.

Klíčová slova: Staré hry online, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Vlajky států USA, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, odkaz, zeměpis, multimédia, Online zeměpisné testy zdarma, Online vánoční magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hanoj, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Free hry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gisele Bundchen
Zajímavé internetové odkazy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Tipy na užitečné weby
Tapety na plochu flóra a květiny
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajka Mikronésie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.