Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít následující typy souborů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Síť, cestování, počítače a internet

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Přísloví, úsloví, motta, moudra, myšlenky, hlášky, rčení

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, motta, moudra, myšlenky, hlášky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o lži, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy zdarma, Seznam státních vlajek, World countries and flags, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Hry pro kluky, Flags of the world, školství, internetové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, zkratky, technika, software, politika, psychologie, školství, stavebnictví, nástroje, kultura, chemie, materiály, cestování, český jazyk, nápoje, náboženství a křesťanství, sport, rostliny, příroda, různé, filozofie, hardware, jídlo, účetnictví atd.

Keywords:pro děti, Biografie slavných osobností, URL, multimédia, Přání, přáníčka, blahopřání, odkaz, webové stránky, Přehled formátů souborů, Fotografie topmodelek, F, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, spustitelné soubory, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, cestování, info, Levné letenky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, linky, Thierry Henry, P, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Strategie, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: doporučujeme, Prapory českých měst, zdroje informací, Ashley Judd, internet, Online vánoční webzine, zadarmo, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, V

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Strategie, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, rodinné vztahy, záliby, přezdívky, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, Spisovatelé a básníci, historie, vlastnosti, národnost, osobnosti, politika, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, věda, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, mytologie, psychologie, umělci atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, sport, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, Vánoce a Advent, muži, stavby, zvířata, náboženství, symboly, květiny, přístroje, halloween, mapy, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, láska, věda, ovoce, rostliny atd.

Klíčová slova: pro dospělé, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, M, Tipy na výlet, humor, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Dopravní značky, PC pozadí pro Windows, Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, Sexy Winona Ryder, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Hillary Duff
Naše tipy na zajímavé stránky
Luxembourg
Partnerské internetové stránky
Romantické zamilované sms vzkazy
Linky na partnerské weby
Rihanna
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Šalamounových ostrovů
Zajímavé webové stránky
Russia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.