Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, písma, fonty, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, spustitelné soubory, dokumenty apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stoletá válka, Habsburkové, Dallas Stars, Životopis, Státník, Poslanec, Rock ‚n‘ Roll, Filozof, Továrník, Herečka, Renesance, Pop, Nežijící, Prezidenti USA, Ministr, Angličané, Boston Bruins, Hudba, Sci-fi, Vrah, Křesťanství, Královna, Archivář, Starověký Egypt, ČSSD, Komunisté, Válka, Francie, Češi, Skladatel, Slovák, První republika, Hudebnice, Žhavé výstřely, Básníci, Druhá světová válka apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, F, Americké federální vlajky, Fotografie topmodelek, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zadarmo, Claudia Schiffer, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, humor, weby, Super online kvízy

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, smartphone, monitor, mobil, displej, mobilní telefon, PC, notebook, ultrabook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Windows 7, Lubuntu, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 98, Linux Mint, Android, Mac. Pozadí na PC z kategorií tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Formule 1, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, květiny, zvířata, flóra, stromy, fantasy. Stahujte ve velikostech 1280x1024, 1600x1200, 1280x720, 1440x2560, 3200x1800, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 2160x3840, 1366x768, 1152x864, 412x846, 1440x900, 2048x1080, 360x760, 1536x2048, 800x1280 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zima, Vánoční trhy, Tiskárna, Text, Jingle Bells, Anděl, Jídlo, Píseň, Vánoční pozadí, Vánoční dekorace, Vánoční kaktus, Sám doma, Košíčky, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, PF, Tichá noc, LED svíčky, Vánoční stromek, Perníčky, Osvětlení, Šišky, Wallpaper, Tapeta, Cesmína, Písnička, Borovice, Adventní kalendář, Kapr, Keramika, Květiny apod.

Keywords:zdarma, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Online hry pro děti zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, webovky, Wallpapers na PC ke stažení, Hry pro nejmenší online, Tapety na plochu květiny, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super online flash hry, Hry pro nejmenší online

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Seznam zemí světa a jejich vlajky, multimédia, Free style - volný styl, doporučujeme, Dopravní značení, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky organizací, Kliparty zdarma, pro děti, V, hyperlinky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, země EU, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Animace, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut a tak dále.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, všeobecné informace zdarma

Vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O škole, O důchodcích, O Slovácích, O manželství, O ekonomech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Windows, O ženách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Karetní hry, Závody aut, Strategie, Logické hry, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, V, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Fotografie topmodelek, zábava, Životopisy osobností, Skvělé hry online zdarma, Tapety na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, linky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, země EU, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Animace, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut a tak dále.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Síť, všeobecné informace zdarma

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, počítač, smartphone, tablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 2000, Android, Linux Fedora, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Slackware. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, budovy a stavby, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, zvířata, sportovní pozadí, auta, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1536, 1536x2560, 360x720, 1280x854, 1200x1920, 1152x1920, 800x1280, 1280x800, 1280x768, 1536x864, 1280x960, 1920x1280, 768x1024, 320x568, 1080x1800, 1920x1200 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, národnost, politici, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, filozofie, osobnosti, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, záliby, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, historie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, sport, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, lékařství atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Přehled formátů souborů, školství, zdroje informací, zeměpis, Přání, přáníčka, blahopřání, webové stránky, tipy, Online hry zdarma, internet, počítače, info, Omalovánka vajíčka k vybarvení, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Thierry Henry
Doporučené odkazy
Canada
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Azumi Kawashima
Zajímavé internetové odkazy
World flags
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Paris Saint-Germain PSG

Děkujeme vám za vaši návštěvu.