Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Logické hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Střílecí hry apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, okresy České republiky, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, politické strany a hnutí, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, smartphone, počítač, displej, PC, monitor, ultrabook, notebook, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Windows Server 2012, Mac, Android, Windows 7, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Microsoft Windows 8. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fraktály, nature - příroda, Formule 1, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, vesmír, kosmos, ptáci, free wallpapers, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1280x1024, 360x720, 2560x1920, 3200x1200, 2048x1080, 854x480, 360x760, 1600x900, 800x600, 1152x864, 1080x1800, 1280x960, 1280x800, 1536x2560, 1200x1920, 1366x768 atd.

Klíčová slova: weby, Kliparty pro Office, pro dospělé, internet, Obrázky ke stažení, URL, Online vánoční magazín, Obrázky, kliparty, Kate Hudson, Přehled formátů souborů, Členské země americké federace, cestování, Prapory českých měst

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, PC pozadí pro Windows, Super online hry zdarma, počítače, Obrázky k vybarvení, Státní prapory států světa, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Claudia Schiffer, humor, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro tablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, phablet, smartphone, mobilní telefon, počítač, PC, displej, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 7, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows 2000, Java ME, Mac, Linux Fedora. Obrázky na PC ke stažení z kategorií zvířata, operační systémy, Windows, příroda, krajina, wallpapery, 3D a Abstraktní, auta, noční města, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hudební tapety, rostliny, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 640x480, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 412x846, 1536x2560, 360x640, 1800x1440, 1280x854, 1680x1050, 1366x1024, 1280x960, 1152x768, 1920x1280, 1280x800, 854x480 atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Síť, volný čas a zábava

Frky, kameňáky, fóry, ftipy, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, fóry, ftipy, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet následující typy souborů: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, komprimace dat, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Onlinovky zdarma, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webové stránky, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Farmářské hry, Deskovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Internet, síť, volný čas a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, osobnosti, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, přezdívky, nadpřirozené osoby, politici, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, psychologie, herectví, herci a herečky, mytologie, zločin a právo, sport, záliby, filozofie, politika, rodinné vztahy atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, tipy, info, Chicago city, Webové online hry zdarma, F, Webové online hry zdarma, Amanda Bynes, Přehled souborových přípon, doporučujeme, zdarma

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Farmářské hry, Deskovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip, volný čas a zábava

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Štóla, Bůh, Blahopřání, Štědrý večer, Sněhová vločka, Popelka, Štěstí, Zima, Monitor, Košíčky, Koleda, Jídlo, Patchwork, Francouzsky, Jmenovky, Nový rok, Vídeň, Text, Santa, Slámový adventní věnec, Pastýř, Linecká kolečka, Recepty, Perníčky, PF, Papírový vánoční stromek, Vánoční hvězda, Kameňák, Windows, Sám doma apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Obrázky na PC, webovky, V, zábava, Texty blahopřání, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, internetové stránky, Seznam vlajek amerických států, B, Slovník pojmů Co je to?, Online obrázky k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Další odkazy:

Fernando Torres
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti
Naše tipy na užitečné weby
Filmy, filmová kamera, střih
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Naše tipy na zajímavé stránky
Filmy, natáčení, střih

Děkujeme vám za vaši návštěvu.