Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident USA, KSČ, Nobelova cena, Husité, Češi, Maršál, Rétorika, Rakousko-Uhersko, Textař, Básníci, Olympijští vítězové, Faraon, Ital, AIDS, Nežijící, Němci, New York Rangers, Antropolog, Královna, Vůdce, Sci-fi, Vrah, Slováci, Rakušan, Státník, Podnikatel, Zlatý slavík, Císař, Režisér, Renesance, Normalizace, Exilový prezident, Čech, Romantismus, Mluvčí, Ministr apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Kansas, Massachusetts, Nové Mexiko, Connecticut, Západní Virginie, Ohio, Aljaška, Severní Dakota, Oregon, Pensylvánie, Missouri, Virginie, Arizona, Wyoming, Delaware, Severní Karolína, Florida, Wisconsin, Vermont, Minnesota, New Hampshire, Colorado, Havaj, Indiana, Michigan atd.

Informace, internet, počítače, hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, filozofie, účetnictví, hardware, jídlo, bankovnictví, náboženství a křesťanství, stavebnictví, školství, latina, příroda, nápoje, ekonomie a ekonomika, matematika, chemie, materiály, software, internet, cestování, věda, zkratky, počítače, literatura, český jazyk atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

černý humor, vtípky, anekdoty, fórky, ftipy, vtipy

Chcete se uvolnit? černý humor, vtípky, anekdoty, fórky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ženách apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Online adventní magazín, zdarma, zábava, Texty blahopřání, zdroje informací, F, počítače, Country flags, Online hry pro děti zdarma, M, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky

Motta, moudrosti, hlášky, moudra, myšlenky, výroky, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, hlášky, moudra, myšlenky, výroky, rčení, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o ženách od různých známých osobností.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Keywords:humor, A, Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Casino, Biografie známých osobností, Ilustrace, obrázky, hyperlinky, Přání k svátku, Ilustrace, obrázky, multimédia, Nejlepší online hry zdarma

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, č, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Anonymní proxy server, Super online hry zdarma, č, Vlajky amerických států USA, Kim Kardashian, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Koledy, Neviňátko, Pozadí, Vánoční svícen, Windows, Adventní trhy, Keramický adventní věnec, Bůh, Láska nebeská, Silvestr, Křesťanství, Papírové ozdoby, Plzeň, Betlém, Patchwork, Vánoční dekorace, Svíčky, Film, Strom, Tablet, Cesmína, Schleich, Rostliny, LED svíčky, Špalda, Adventní svícen, Jesličky, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, K Vytištění apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Obrázky na plochu PC, Federace USA, FarmVille social network browser game, Státní prapory zemí světa, M, zajímavosti, Wallpapers na plochu, Vánoční magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, školství

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, národnost, věda, zločin a právo, historie, politika, mytologie, filozofie, záliby, nadpřirozené osoby, osobnosti, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, přezdívky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, umělci, školství, herectví, herci a herečky, lékařství atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, český jazyk, internet, technika, lékařství a medicína, kultura, chemie, sport, ekonomie a ekonomika, rostliny, nápoje, stavebnictví, příroda, nemoce, fyzika, účetnictví, politika, nástroje, věda, náboženství a křesťanství, jídlo, zločin a právo, literatura, různé atd.

Klíčová slova: tipy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, cestování, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázek Učitelky, kuriozity, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Doporučené odkazy
HTML5 Videojuego de navegador
Zajímavé internetové odkazy
AC Milán
Partnerské weby
Mauritius
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.