Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, psychologie, politici, fikce a fantasy, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, přezdívky, sport, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, zločin a právo, poruchy, osobnosti, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, národnost, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak přehrát, v čem spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Online vánoční webzine, Přáníčka a obrázky k svátku, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Ilustrační obrázky, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, Wallpapers na plochu počítače, zdroje informací, Členské země americké federace, školství

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Střílecí hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Informace, inspirace pro volný čas

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:Super online flash hry, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Nejlepší web stránka, humor, hyperlinky, B, Warez Movies, software, music mp3, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty pro dokumenty

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, dopravní prostředky, hmyz, stavby, rostliny, ženy a dívky, jídlo a nápoje, nápoje, zvířata, ovoce, halloween, mapy, nástroje a přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, symboly, ptáci, věda, smajlíci a emotikony, muži, sport, náboženství atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O důchodcích, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O škole, O ženách, O Němcích, O mužích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: internetové stránky, Super online flash hry, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Filmy, filmová kamera, střih, zajímavosti, volný čas, webovky, Real Madrid C.F., Nej hry online, Seznam vlajek měst České republiky, Webové html5 hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Klasické, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Síť, inspirace pro volný čas

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Střílečky, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, V, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Tara Reid, Super online kvízy, Přehled vlajek USA, Dopravní značky, Obrázky na plochu psi, weby, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Klasické, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU, měny apod.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení, Silvestr, Schleich, Patchwork, Osvětlení do oken, Smrk, Santa, SMS, Windows, Striezelmarkt, Vánoční koule, Koleda, Perníčky, Vánoční dekorace, Písnička, Sněhová vločka, Bůh, Štěstí, Vánoční ozdoby, Popelka, Adventní svícen, Film, K Tisku, Tisk, Staroměstské náměstí, Vánoce, Ostrava, Keramika, Korálky, Kapr, Třásně apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: výukové pomůcky, webové stránky, pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, URL, Obrázky na plochu stavby, zadarmo, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon, Nejhranější online hry zdarma, A, Call girls,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Partnerské weby
Namibia
Tipy na zajímavé weby
Dětské omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.