Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, technika, psychologie, materiály, nástroje, sport, školství, zločin a právo, zkratky, bankovnictví, český jazyk, nápoje, cestování, nemoce, náboženství a křesťanství, příroda, software, různé, lékařství a medicína, hardware, rostliny, politika, ekonomie a ekonomika, počítače atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, politici, historie, sport, profese a zaměstnání, národnost, fikce a fantasy, politika, vlastnosti, lékařství, poruchy, školství, filozofie, záliby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, mytologie, křesťanství, umělci, státní správa atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, F, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Real Madrid C.F., výukové pomůcky, odkaz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky měst plzeňského kraje, zajímavosti, Dopravní značky, odkazy, Nejhranější online hry zdarma

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Logické a tak podobně.

Síť, cestování, počítače a internet

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, smartphone, ultrabook, phablet, počítač, mobil, monitor, PC, tablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, OSX, Windows NT, Java ME, Red Hat Linux, FreeBSD, Apple iOS (iPhone). Tapety do mobilu jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, 3D a Abstraktní, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, sportovní pozadí, motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 393x786, 800x600, 1440x960, 1024x768, 1920x1440, 768x1024, 854x480, 1680x1050, 1536x2560, 1536x864, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 1024x600, 375x667 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, věda, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, žurnalisté a novináři, národnost, poruchy, rodinné vztahy, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, sport, křesťanství, záliby, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, přezdívky, lékařství, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky atd.

Anekdoty, fóry, vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, fóry, vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Windows, O důchodcích, O manželství, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipné hádanky, O škole, O Němcích, O ženách, Vtipy o Bohu apod.

Keywords:zadarmo, zeměpis, weby, Online hry zdarma, Kasino, Členské země americké federace, Vánoční web, linky, Omalovánky k vybarvení zdarma, volný čas, Online testy zdarma, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Informace, cestování, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: hyperlinky, M, humor, Omalovánka vajíčka k vybarvení, F, multimédia, Nejhranější online hry zdarma, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Webové html5 hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: pro děti, V, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přání k narození dítěte, info, URL, Obrázky vlajek měst ČR, Rakouské země, Pozadí na plochu PC, Dopravní značky, Státní prapory všech států

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Pozadí na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro monitor, mobil, phablet, počítač, notebook, smartphone, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, PC a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows XP, Mac, OSX, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Android, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, fraktály, hmyz a pavouci, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, květiny, Rally, závody aut, nature - příroda, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1. Dostupné velikosti jsou 3200x1800, 1920x1080, 1600x1200, 1680x1050, 1600x2560, 1152x768, 1152x864, 1152x1920, 320x568, 640x480, 2048x1080, 1920x1440, 393x786, 1280x854, 2160x3840, 1366x768 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Full HD wallpapers na PC - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro PC, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, notebook, phablet, monitor, ultrabook, displej, počítač, tablet a pro operační systémy Android, Windows 95, Microsoft Windows 8, Chrome OS, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, Mac, FreeBSD. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, flóra, stromy, ptáci, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, Formule 1, fraktály, fantasy, free wallpapers, motorky. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 1366x768, 1152x864, 1152x1920, 1280x768, Full HD 1080x1920, 2560x1920, 1280x1024, 2560x1440, HD 1280x720, 1920x1080, 393x786, 640x480, 1920x1280, 854x480, 4800x1200 atd.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, Kliparty pro Office, Kliparty pro dokumenty, Online životopisy, biografie, webovky, Historie a použití omalovánek v USA, tipy, Databáze osobností Kdo je to?, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webové stránky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Černobyl: V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Partnerské weby
Bacará
Doporučené odkazy
Poker Permainan kartu
Zajímavé internetové odkazy
Svátky, jmeniny, kalendář
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.