Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Fóry, černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak převést soubory následujících typů: komprimace dat, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: weby, hyperlinky, zábava, Wallpapers na PC, Nicole Kidman, F, Vlajky amerických států USA, URL, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Vlajky států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové online hry zdarma, pro děti

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Keywords:zdarma, info, Vánoční web, Online adventní magazín, Omalovánky k tisku, výukové pomůcky, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sweden, Online zeměpisné testy zdarma, Tapety na PC, webové stránky

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Wallpapers na PC - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, počítač, tablet, ultrabook, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače, mobil, phablet, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 7, FreeBSD, Linux Mint, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows NT, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, fantasy, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, flóra, stromy, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, nature - příroda, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 4800x1200, 1152x864, 1600x900, 1536x2560, 2160x3840, 1600x2560, 1080x1800, 3200x1200, 360x640, 800x1280, 2560x2048, 1366x768, 640x480, HD 1280x720, 1536x2048, 1280x768 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Pozadí na PC, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na plochu, Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, počítače, Pejsci na plochu PC ke stažení, Dopravní značky, Nej hry online, Pozadí na PC zdarma ke stažení, doporučujeme

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíš Kristus, Text, Popelka, Tablet, Blahopřání, Husarské knoflíky, Schleich, Pro děti, Vánoční punč, Tisk, Vánoční svíčky, Strom, Jídlo, Zdraví, Film, Sněhulák, Křesťanství, Vánoční tapety, Kameňák, Vánoční pozadí, Santa, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Ostrava, Vánoční svařák, Keramický adventní věnec, Nový rok, Třásně, Betlém, Adventní věnec, Smrk apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Webové online testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Online životopisy, biografie, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vymalovánky k tisku, internetové stránky, školství, Seznam zkratek a akronymů, Zajímavé vlajky, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíš Kristus, Text, Popelka, Tablet, Blahopřání, Husarské knoflíky, Schleich, Pro děti, Vánoční punč, Tisk, Vánoční svíčky, Strom, Jídlo, Zdraví, Film, Sněhulák, Křesťanství, Vánoční tapety, Kameňák, Vánoční pozadí, Santa, Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Ostrava, Vánoční svařák, Keramický adventní věnec, Nový rok, Třásně, Betlém, Adventní věnec, Smrk apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, záliby, rodinné vztahy, věda, lékařství, národnost, křesťanství, mytologie, poruchy, politici, zločin a právo, žurnalisté a novináři, filozofie, nadpřirozené osoby, umělci, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, státní správa, historie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Superhry a hry online zdarma, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online flash hry, Community card poker, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky a kliparty zdarma, tipy, K, linky, humor, Úspory a spoření,

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Draw poker
Partnerské weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Naše tipy
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.